بیوهربال دامی


 

ترکیبات:

بیوهربال یک داروی صد در صد گیاهـی است که از مواد موثر موجود در دارچیـن، میخک، نعناع فلفلی، گشنیز و برخی دیگر از گیاهـان دارویی تشکیل شـده است.این دارو به نحوی فرموله شده که اجزاء مختلف آن اثرات درمانی یکدیگر را تشدید و تقویت می کنند.

اثرات مثبت قابل انتظار در نشخوارکنندگان افزایش اشتها:

بیوهربال به دلیل داشتن مواد موثره گیاهی معطر می تواند اشتهـا را بیشتـر نمـوده و عملکـرد و سلامت دام را در اوایل و اواسط دوره شیروای بخصوص در زمانهای که دام درگیرتنش حرارتی می باشد بهبود بخشد. بهبود تخمیر شکمبه ای: ایـن ترکیبـات با اثـرات ضد میکروبی خود قادر به تغییر در جمعیت میکروبی شکمبـه در جهـت مثبت و کاهش نسبت تولیـد استـات به پـروپیونات شـده و متابولیسم نیتروژن را در راستـای کاهش نیتـروژن آمونیـاکی شکمبـه تغییـر داده و در نهایت بهبود راندمان تخمیر و عملکرد دام را به دنبال خواهند داشت.

اثرات آنتی اکسیدانی:

تحقیقات حاکی از آن است که ترکیبات موثره موجود در گیاهان استفاده شده در این محصول دارای اثرات قوی آنتی اکسیدانی می باشند که می توانند از بروز تنش های اکسیـداتیو کـه زمینـه سـاز بسیـاری از بیماری های متابولیکی و عفونـی می باشد جلوگیری نماید.

در کل بیوهربال:

باعث افزایش اشتها و بهبود عملکرد در شرایط تنش می شود. چنان که تحقیقات نشان داده است گیاهان دارویی در زمان هایی که دام درگیر تنش حرارتی، تنش اکسیداتیو و تنش التهابی بوده و همچنین در زمان های واکسیناسیون، حمل و نقل دام و سم چینی موثر بوده و می توانند پاسخی قوی تر ایجاد نمایند.

توصیه مصرف:

1- در کارخانجات مکمل سازی و کارخانجات خوراک دام

2-  بـه صـورت مستقیم در گاوداری ها به شکـل مخلـوط با کنسانتره و TMR

نکته : به منظور اثر بخشی بیشتر توصیه می گردد کنسانتره تولید شده حاوی این محصول حداکثر تا یک هفته پس از تولید مصرف گردد.

مقدار مصرف:

تا 2 کیلوگرم در تن کنسانتره بر اساس توصیه متخصص تغذیه دام و یا دامپزشک.

 

 

 


 


درباره ما

در سال 1386 گروهی از سرمایه گذاران و متخصصان با تجربه در صنعت دامپروری کشور تصمیم به تاسیس یک شرکت تخصصی ، علمی و تولیدی نمودند. گروه تولیدی پاورین در گام اول با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاه و اخرین دستاوردهای علمی ، اقدام به تولید انواع مکمل های معدنی ویتامینی دام و طیور با فرمولاسیون جدید نموده است.

اطلاعات تماس

آدرس :تهران , میدان توحید , خیابان ستارخان , خیابان نیایش , خیابان امام منتظر, کوچه چهارم

شماره تماس : 6653219- 66532170

66532572- 66554116

فکس : 66532197

نقشه

© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پاورین فید محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT