بیوهربال طیور


 

ترکیبات: بیوهربال یک مکمل کاملا گیاهی بوه که از اسانس سیر، آویشن باغی، ملیس، گشنیز، زیره سبز، دارچین و برخی دیگر از گیاهان دارویی تشکیل شده است تا ترکیبات موثره موجود در ان اثرات مثبت یکدیگر را تشدید و تقویت نماید.

اثرات مثبت قابل انتظار در طیور:

افزایش اشتها، رشد و راندمان غذایی : به طور طبیعی محرک هایی نیز سبب انگیزش عوامل فوق و تنظیم اشتها می شوند که به کیفیت و کمیت اجزا غذا (ویژگی های کربوهیدرات ها، پروتیین ها، چربی ها)، حجم دستگاه گوارش، ویسکوزیته محتویات درون روده و مهم تر از همه "طبیعت خوش آیند غذا" یا همان عطر، بو و طعم غذا ارتباط دارند.

اثرات انتی اکسیدانی: گروه دیگری از ماد موثره (فیتوکیمیکال های ثانویه) موجود در این مکمل های گیـاهی، فلانـوییـدها هستنـد کـه خـود متشکل از فـلاونـول ها، بیـوفلاونـول هـا، فلاونون ها، ایزوفلاونون ها و ... می باشند. این ترکیبات از جمله آنتی اکسیدان های قوی بوده و با ممانعت از ایجاد آنزیم پروتیین کیناز که مقدمه تولید سوپراکسیداز و اکسیداسیون است، از اکسیداسون چربی ها و ایجاد رادیکال های آزاد و در نتیجـه تخـریب اتصـالات پروتئینـی، تخـریب DNA و اختلالات کبـدی پیشگیـری می نمایند.

تاثیر بر سیستم دفاعی و پاسخ ایمنی: علاوه بر ترکیبات ویژه ای همچون اکیناسه که در بیوهربال موجود بوده و با نقشی کاملا اختصاصی سبب تحریک و تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد، بطور طبیعی افزایش اشتها و افزایش غذای خورده شده نیز موجب پیشگیری از کمبودهای غذایی، تامین عوامل مغذی لازم جهت بهبود و تقویت سیستم ایمنی و نهایتا افزایش پاسخ های ایمنی خواهد شد.

در کل بیوهربال: مواد موثر یا فیتوکمیکال های موجود در مجموعه ترکیبات گیاهی بیوهربال از قبیل کارواکرول، آلیسین، فلاونوئییدها (همچون فلاونول، بیوفلاونول، فلاونون، ایزوفلاونون) و ... به طریق مختلف می توانند سبب افزایش اشتها، میزان غذای خورده شده(FI) ، کاهش ضریب تبدیل (FCR) ، بهبود و افزایش راندمان تولید (EEF)، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش بار میکربی و غلظت آمونیاک حاصل از دناتوره شدن پروتئین ها توسط میکروارگانیسم ها و افزایش کیفیت و ماندگاری فراورده شوند.

موارد مصرف : ماکیان شامل مرغ گوشتی ، مرغ مادر، مرغ تخمگذار، بوقلمون، بلدرچین، کبک و شترمرغ

مقدار مصرف : 1 کیلوگرم در تن بیوهربال تغلیظ شده مخصوص کارخانجات 200 گرم در تن

 شکل محصول : پودری - مایع بیوهربال مخصوص سالن های مرغداری

 


درباره ما

در سال 1386 گروهی از سرمایه گذاران و متخصصان با تجربه در صنعت دامپروری کشور تصمیم به تاسیس یک شرکت تخصصی ، علمی و تولیدی نمودند. گروه تولیدی پاورین در گام اول با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاه و اخرین دستاوردهای علمی ، اقدام به تولید انواع مکمل های معدنی ویتامینی دام و طیور با فرمولاسیون جدید نموده است.

اطلاعات تماس

آدرس :تهران , میدان توحید , خیابان ستارخان , خیابان نیایش , خیابان امام منتظر, کوچه چهارم

شماره تماس : 6653219- 66532170

66532572- 66554116

فکس : 66532197

نقشه

© 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پاورین فید محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT